+%10,-%90 ile Medyadayız

0 0
Okuma Süresi:1 Dk., 22 Sn.

23.3.2000                                            Ünye Doğuş Gazetesi                                   +%10,-%90 ile Medyadayız

Nasıl olmayalım, hala meydandan çıkamadık ki!

Efendim, palas pandıras mevzuya dalıp az kalsın unutuyordum. Geçmiş kurban bayramınızı kutluyorum. Tabi kıymetli büyüğümüz, millet vekilimiz sayın şükrü yürür de kutladı. iyiki kutladı. %90 istemezük diyenler az kalsın daha çok azarlayacaktı da kutladığı için az azar oldu.

%90 istemezüklerden kastımız, cumhuriyet meydanına hükümet konağı istemeyenlerdir.

Sayın milletvekilimiz , büyüğümüz şükrü yürür oraya hükümet konağını istemeyenler ünyeyi sevmeyenlerdir buyurmuş.

Sizi gidi ünyeyi sevmeyenler sizi. Demek siz % 90 ınız bir oldunuz da ünyeyi sevmeme gibi bir emeliniz vardı demek ki!!!

Allah’tan başımızda milletvekilimiz, büyüğümüz sayın şükrü yürür varda sizi hemen sevmiyorken mübarek kurban bayramında suçüstü yakaladı. Siz kendinizi ne zannediyorsunuz sayın %90 lar. Sayın şükrü yürür ve % 10 istekliler siz bir hiçsiniz.

Bu ne demektir;

Bu, çok çok milyarda bir de olsa çoğunluğun bilmediği ama az birkaç kişinin bildiği bir ünye sevgisinin bambaşka bir versiyonuyla karşı karşıdayız demektir o kadar.

Bu aşamada Ankara’da sayın büyüğümüz milletvekilimiz şükrü yürür hariç ordu’nun diğer milletvekillerini ünye’den giden sivil inisiyatif grubu bir araya getirip bayındırlık bakanlığını ziyarete gittiler ve ünyeyi kurtarmak için bakanla bir araya geldiler.dertlerini hep beraber anlatıp bakandan projeyi başka bir yere kaydırmak için destek istediler(kesin ünyeyi sevmiyorlar canım)

Bakanın inşaatın ruhsatını olmadğını öğrenmesi üzerine ünye belediye başkanına inşaatı durdurup mühürlet tavsiyesiyle( sakın bakan da ünyeyi sevmiyor olmasın) ünye belediyesi kaçak inşaatlardan sorumlu personel, bu işlemi şu an için gerçekleştirdi

Seven (%10) sevmeyen (%90) herkes şu anda Trabzon tabii varlıkları koruma müdürlüğünün olur veya olmaz kararını beklemek üzere savaş baltalarını bir dahaki kurban bayramına kadar toprağa gömdüler.

Bakalım , Trabzon tabii kaynakları koruma müdürlüğü ünyeyi seviyor mu???

Bir cevap yazın